Deštivý den v New Yorku (2019)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 26. 9. 2019 ()Oficiální synopse:
Dva mladí lidé přijíždějí do New Yorku na víkend. Špatné počasí jim připraví sérii nečekaných dobrodružství.

Nová romantická komedie v režii filmového mága Woodyho Allena. V hlavních rolích Timothée Chalamet Elle Fanning Jude Law Selena Gomez, Diego Luna a Liev Schreiber.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Romantická komedie slavného amerického režiséra a scenáristy Woodyho Allena konečně dobyla filmová plátna. A že to tentokrát stálo hodně úsilí. Poté, co na začátku letošního roku Amazon s tvůrcem ukončil veškerou spolupráci kvůli dávnému obvinění ze sexuálního obtěžování nezletilé dívky, společnost snímek odmítla uvést v amerických kinech či ve své online filmotéce. Krok to byl logický – jedna z internetových filmových velmocí se totiž pod tlakem hnutí #MeToo začala obávat, že ji více než sedmadvacet let stará kontroverze spojená s Allenem potáhne ke dnu. S více než půlročním zpožděním se ale Deštivý den v New Yorku dočkal premiéry, přestože pouze evropské.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací