Morbius (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 3. 2022 ()

Synopse: Na stříbrné plátno přichází jeden z nejpodmanivějších a nerozporuplnějších hrdinů filmového světa značky Marvel, jehož představitelem je Oscarem oceněný Jared Leto, který se ve snímku mění v charismatického antihrdinu Michaela Morbiuse. Doktor Morbius trpí vzácnou a smrtelnou krevní chorobou. S úmyslem zachránit druhé, kterým hrozí stejný osud, se Michael rozhodne k zoufale riskantnímu činu. Zdánlivý úspěch přinese lék, který je však dost možná nebezpečnější než sama smrtelná choroba, neboť promění léčitele v lovce.

Recenze:
Švédský režisér Daniel Espinosa (Dítě číslo 44) přináší do kin nejnovější marvelovku ze studia Sony, kterou je Morbius. Ten tak zapadá do stejného světa jako třeba Venom, nebo chystaný Kraven the Hunter. Tzv. Sonyverse se tak rozrůstá o další postavu a další z filmů inspirovaných Spider-Manovými záporáky.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací