Na nože (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 9. 1. 2020 ()

Synopse: Satirická krimi komedie “Na nože” zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig (série James Bond, Muži, kteří nenávidí ženy ) pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo. V napínavém detektivním příběhu, v duchu nejlepší tradice Agathy Christie, rozehrají herecký koncert Chris “Captain America” Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, a Don Johnson.

Recenze:
Na nože je chytrá a nevšední detektivka, jejímž jádrem je hvězdné obsazení. A Chris Evans v pleteném svetru. Ten doslova zaplavil internet uvedení snímku Na nože v zámoří, kde měl film premiéru již koncem loňského listopadu. Za tento objev může vděčit režisérovi a scénáristovi Rianovi Johnsonovi, který měl mimo jiné na svědomí i osmou epizodu hvězdné filmové ságy Star Wars. V návaznosti na to, i zde Johnson využívá svůj nevšední styl vyprávění a způsob, jakým rozvrací veškerá očekávání. Nečekané zvraty mu nejsou cizí a v detektivním příběhu působí jako správná volba.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací