55 schodů (2017)

55 Steps
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Helena Bonham Carter, Jeffrey Tambor, Michael Culkin, Tim Plester, Richard Laing, Johan Heldenbergh, Jonathan Kerrigan, AnnaCorey, Hilary Swank, Tim Ahern, Anneika Rose, Priscilla Wittman, Steve Warky Nunez, Natalia Romanova, Patrick Simons, Angelique Fernandez, Ricky Watson


 • Premiéra v ČR: festival 20. 3. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Eleanor Riese trpí paranoidními záchvaty a je hospitalizovaná na psychiatrickém oddělení v sanfranciské nemocnici. Když jí lékaři odmítnou snížit dávkování léků, obrátí se na právničku Colette Hughes. Příběh podle skutečných událostí vychází ze soudního řízení, které se stalo precedentem v psychiatrické léčbě v USA. Drama ze soudní síně v osmdesátých letech je poctou skutečným aktérkám procesu.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Eleanor Riese (Helena Bonham Carter) je pacientka psychiatrie v San Franciscu, která trpí paranoidními záchvaty. Léky, které užívá, jí ale nedělají dobře, a tak své lékaře požádá o snížení dávkování a úpravu léčebného procesu. Marně. A tak nebojácná Eleanor neváhá a najme si právníka – charismatickou Colette Hughes (Hilary Swank). Spolu s ní se pustí do boje s americkým právním řádem a zdravotníky, kteří raději pohodlně podají pacientům léky, které je ničí, než aby se jim skutečně snažili pomoci.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama