Noční hra (2018)

Game Night
, , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Rachel McAdams, Jason Bateman, Kyle Chandler, Danny Huston, Jesse Plemons, Joshua Mikel, Michael Cyril Creighton, Billy Magnussen, Michael C. Hall, Jeff Glover, Sharon Horgan, Chelsea Peretti, Kylie Bunbury, Kabby Borders, Lamorne Morris, Camille Chen, Kelly Johns, Natasha Hall, Corinne van den Heuvel, Malcolm X. Hughes, Kalyn Bidwell, Michael David Yuhl, Chris Russell, Michele Jang, Grace Wan, Curtis Lyons


 • Premiéra v ČR: 1. 3. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Jason Batemana a Rachel McAdams ve filmu ztvárnili Maxa a Annie, jejichž pravidelné společenské herní večery s dalšími páry naberou obrátky ve chvíli, kdy Maxův charizmatický bratr Brooks zorganizuje párty se záhadnou vraždou, včetně falešných lupičů a federálních agentů. Takže kdy je Brooks unesen, je to pořád ještě součást hry… nebo není?
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Soutěživý pár Max a Annie pořádají s partou přátel pravidelné herní večery, kde se hrají všechny možné stolní hry. Když však do města dorazí Maxův úspěšný bratr Brooks a pozve Maxe, Annie a jejich přátele k sobě, všechno se trochu zvrtá. Brooks si pro své hosty připravil večer se záhadnou vraždou s falešnými lupiči i federálními agenty. Jenže když Brookse brutálně zmlátí a unesou, začíná být trochu nejasné, co je ještě hra a co už realita.


  (photo&video: )

  Články
  reklama