Let’s Dance 3D (2010)

Step Up 3D
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Stephen Boss, Adam G. Sevani, Rick Malambri, Alyson Stoner, Keith Stallworth, Martín Lombard, Facundo Lombard, Sharni Vinson, Kendra Andrews, Oren Michaeli, Joe Slaughter


 • Premiéra v ČR: 2. 9. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa?
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Kdyby byl více propracovaný příběh, nedalo by se filmu nic vytknout. Ale jak už jsem řekla, hlavní důraz byl kladen na tanec a za ten dostává Let’s Dance 3D jedničku s hvězdičkou. Taneční školy teď zajisté budou slavit a praskat ve švech. Tak neváhejte a Let’s Dance.


  (photo&video: )

  Články
  reklama