Machři (2010)

Grown Ups
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Steve Buscemi, Maya Rudolph, Salma Hayek, Jamie Chung, Adam Sandler, Maria Bello, Dan Marshall, Kevin James, David Spade, Chris Rock, Blake Clark, Rob Schneider, Tim Meadows, Daniel Lowney, Cameron Boyce, China Anne McClain, Joyce Van Patten, Madison Riley, Norm MacDonald, Dennis Dugan, Jonathan Loughran, Di Quon


 • Premiéra v ČR: 26. 08. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Komedie o pěti přátelích a bývalých spoluhráčích, kteří se po letech sejdou, aby vzdali poctu svému zesnulému basketbalovému trenérovi z dětství. Spolu se svými ženami a dětmi stráví víkend 4. července v domě u jezera, kde před léty slavili své vítězství. Navazují tam, kde přestali a zjišťují, proč zestárnout neznamená nutně dospět.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Machři měli docela slibný potenciál, ale že by ho plně využili, se říci nedá. Kdo má rád komedie Dennise Dugana bude zajisté spokojen. Kdo je nesnáší, bude nadávat po celou dobu filmu. Nezaujatého diváka čeká komedie jak s dobrými, tak špatnými “humornými” scénami. Zkrátka průměr s milou partou uprostřed. Ať se již na plátně budou chovat jakkoliv ztřeštěně, přirostou vám k srdci. Samozřejmě každý s trochu jinou měrou. Jen to označení Machři mi přišlo spíše ironické.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama