Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

American Reunion
, ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: John Cho, Seann William Scott, Autumn Dial, Jennifer Coolidge, Katrina Bowden, Ali Cobrin, Eugene Levy, Jeremy Ambler, Natasha Lyonne, Charlene Amoia, Jason Biggs, Alyson Hannigan, Mena Suvari, Tara Reid, Chris Klein, Chris Owen, Dania Ramirez, Eddie Kaye Thomas, Jay Harrington, Molly Cheek, Shannon Elizabeth, Thomas Ian Nicholas, Jesse Malinowski


 • Premiéra v ČR: 5. 4. 2012 ()  Oficiální synopse:
  To nejlepší nakonec.

  Jablečný koláč coby trenažer prvního sexu už nečekejte. Jinak se ale hrdinové komediální série Prci, prci, prcičky příliš nezměnili, i když jako dospělí spíš než erotické úspěchy sbírají trapasy a ztráty. Třináct let poté, co prvním dílem vyvolali mohutnou erupci pubertálních komedií, se na scénu vracejí prakticky všichni oblíbení „sexuální štvanci“, včetně Jimova táty a Stiflerovy mámy. Vy se proto raději připravte. Pro jistotu na všechno.

  Nejvhodnější záminkou k setkání všech postav byl podle scenáristů školní sraz. Trocha bilancování – Jim (milovník koláčů) žije s Michelle (milovnice hudebních táborů) v manželství, kterému pomalu dobíhá setrvačník. Oz (největší slušňák) je úspěšný televizní sporťák, ale doma mu to neklape, protože chodí s typickou blbou blondýnou. Z Kevina se stal podpantoflák, Finch se snaží vypadat jako světák, jímž ve skutečnosti není ani omylem, jen Stifler se vůbec nezměnil. Pořád je to idiot a magnet na maléry všeho druhu. Jenže tenhle sraz nebude jenom o bilancování. Hoši si vzpomenou, co velkého na střední od života čekali, jak málo toho ve skutečnosti dostali, a rozhodnou se to napravit. Jak už to tak v téhle sérii bývá, mít dobrý plán nestačí, protože se to vždycky nakonec nějak zvrtne a realita pak pekelně bolí.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Pokud jste prvními třemi, respektive hlavně prvními dvěma, díly „Prciček“ nepolíbení, hodně vtipů a narážek na minulost vám plně nedojde a snímek si tak neužijete do všech detailů. I tak vás ale čeká pořádná porce zábavy, kterou byste si neměli nechat ujít. Dnešní maturanti si v kině užijí nefalšovaný mladistvý mejdan a maturitní ročníky z přelomu tisíciletí se vrátí do školních let a zjistí, že songy na které to tenkrát roztáčely, dnes již patří ke klasice.


  (photo&video: )

  Články
  reklama