Scary Movie 5 (2013)

Scary MoVie
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Terry Crews, Charlie Sheen, Katrina Bowden, Molly Shannon, Sarah Hyland, Jerry O'Connell, Kate Walsh, Lindsay Lohan, Tyler Posey, Snoop Dogg, Ashley Tisdale, Heather Locklear, Simon Rex, Bow Wow


 • Premiéra v ČR: 2. 5. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Pátá a poslední kapitola čtyřdílné trilogie

  Pátý díl legendární série hororových parodií Scary Movie slibuje návrat na začátek. Tedy k neuvěřitelně hrubozrnému humoru, který je ale podáván tak rafinovaně a bezelstně, že vás bude prostě bavit. Postarat by se o to měl především scenárista David Zucker, který je podepsaný pod všemi díly Bláznivé střely a pod kultovní komedií Připoutejte se, prosím! Že půjde o skutečně „děsnej biják“ nezaručí jen bezpočet odkazů na ty nejúspěšnější filmy posledních let, ale i obsazení, jemuž vévodí nejzlobivější herci současnosti, Charlie Sheen a Lindsay Lohan.

  Hlavním terčem Scary Movie 5 jsou úspěšné „dokumentární“ horory série Paranormal Activity. Mladým manželům, Danovi a Jody, se narodí první dítě, jenže místo aby se radovali z novorozence, musí se vypořádávat s narůstajícím počtem nadpřirozených jevů, které se v jejich útulné domácnosti prošpikované videokamerami vyskytují. Když je pak začnou pronásledovat i mimo domov a ohrozí Jodiinu úspěšnou baletní kariéru a Danův výzkum opic, rozhodnou se to s démonem rozdat na férovku. No tak na férovku úplně ne, k lítému souboji totiž přizvou psychotroniky, psychiatry a jiné psychopaty, kteří však místo uklidnění situace ještě víc umocní všudypřítomný chaos. V téhle domácnosti půjde o život, zvlášť když počet pánviček zavěšených nad kuchyňskou linkou, které mají tendenci padat lidem na hlavu, je větší než malý.

  Kromě strašlivého ducha vás jistě spolehlivě vyděsí i Charlie Sheen a Lindsay Lohan, kteří tu hrají sami sebe a celkem odvážně snášejí vtípky na účet vlastních alkoholových eskapád a soudních stání. Navzdory tomu, že jde o „pouhou“ parodii, nenechali tvůrci nic náhodě a představitelka Jody (Ashley Tisdale) dokonce absolvovala důkladnou baletní průpravu, aby byla v tanečních scénách co nejpřesvědčivější (a to i v těch, kdy si do ušlechtilého baletění střihne jeden přirozený porod).
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Největšími VIP hvězdami s nejhustší koncentrací povedených gagů jsou Charlie Sheen a Lindsay Lohan (zahráli si sami sebe), i když je na nich na první pohled vidět značná opotřebovanost. Kdyby jejich scény nebyly vyšroubovány až do nepěkných extrémů, byly by ještě více zábavné. Ochuzeni nebudeme ani o nepovedené záběry, které místy pobaví a sem tam si vyslouží naše povytažená obočí. Nenechte se tímto sestřihem odradit a spravte si chuť povedenou potitulkovou scénou.


  (photo&video: )

  Články
  reklama