Yeti: Ledové dobrodružství (2018)

Smallfoot
, , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Channing Tatum, James Corden, Common, Gina Rodriguez, Zendaya, Danny DeVito, Jack Quaid, Jimmy Tatro, LeBron James, Sarah Baker, Yara Shahidi, Ely Henry, Patricia Heaton, Justin Roiland


 • Premiéra v ČR: 27. 9. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Animovaný dobrodružný film pro diváky všech věkových kategorií. Je opakem legendy o yetim, protože v našem filmu mladý bystrý yeti Migo objevuje svět pidinožek = lidí (yeti s malou nohou). Veselý příběh o přátelství, odvaze a radosti z objevování nových věcí.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Trailer 1:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Tak zní ve zkratce premisa nového animáku Warner Animation Group, studia, které vytvořilo například populární Lego filmy. Tentokrát se podíváme do světa yettiů. Jeden z nich, Migo, jednoho dne objeví bájného pidinožku (čti: člověka). Jenže obyvatelé jeho vesničku mu nevěří, pidinožkové přeci neexistují! A tak se Migo vydává na nebezpečné dobrodružství do světa lidí, aby svému lidu dokázal, že nelže. Tím však dochází ke zpochybnění všeho, v co doteď yettiové věřili. Kde je hranice mezi pravdou a lží? A je vůbec správné lhát, když tím chráním ostatní, protože pravda je moc bolestivá?


  (photo&video: )

  Články
  reklama