Tísňová linka (2013)

The Call
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Abigail Breslin, Halle Berry, Morris Chestnut, Ella Rae Peck, Michael Imperioli, Justina Machado, José Zúñiga, Evie Thompson, Steven Williams, Michael Eklund, David Otunga, Roma Maffia, Denise Dowse, Jenna Lamia, Ross Gallo, Tara Platt, Jay Potter


 • Premiéra v ČR: 9. 5. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Tísňová linka je bravurně natočený napínavý thriller s okouzlující Halle Berry v hlavní roli. Její Jordan je zkušená operátorka tísňové linky, které změní život volání zoufalé dívky, jež se právě stala obětí únosu. Pro ni je telefonické spojení s tísňovou linkou jedinou nadějí a slova pronášená klidným a rozvážným hlasem ženy na druhém konci telefonu ji dodávají odvahu. Operátorka se rozhodne na vlastní pěst zachránit dívku a postavit se tváří tvář vrahovi, s nímž se v minulosti bohužel již setkala.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Co by v jiném akčním dobrodružství sloužilo jenom jako subplot, tedy mravenčí práce operátorů a policistů, používá Tísňová linka s účinnou naléhavostí a překvapivým úspěchem. Za realismus platí tvrdší daň sekvence pouze s unesenou Casey, vyznívající hekticky, ale přitom nutně zdržující a lehce otravně opakuje záběry na únosce (Michael Eklund) zesilujícího si v autě rádio. Když konečně nastane v ději zvrat, dostanete pár epizod brutálního násilí, z něhož se režie snaží (bez úspěchu) vykřesat šokující vizuální umění. Celkově z těchto scén zůstává cítit mnohem větší pachuť, než bylo nejspíš úmyslem.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama