Útěk (2018)

Fuga
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Gabriela Muskała, Łukasz Simlat, Małgorzata Buczkowska, Zbigniew Waleryś, Dariusz Chojnacki, Piotr Skiba, Halina Rasiakówna


 • Premiéra v ČR: 6. 12. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Na varšavském hlavním nádraží se jednoho dne objeví neznámá žena trpící ztrátou paměti. Po dvou letech se pod jménem Alicja vrací k rodině, která ji pozná v televizním pořadu. Lze ale navázat zpět přerušené vztahy, když jsou pro ni její blízcí jen cizinci? Po mezinárodně úspěšném debutu Vábení sirén, který originálním způsobem propojoval žánry muzikálu, pohádky a hororu, přichází polská režisérka Agnieszka Smoczyńska tentokrát s atmosférickým psychologickým dramatem, inspirovaným skutečným příběhem. Snímku dominuje soustředěný herecký výkon Gabriely Muskałové, která byla i autorkou scénáře, hutnou atmosféru dokresluje minimalistická hudba Filipa Míška.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Alicja si nepamatuje nic ze svého života. Díky televiznímu pořadu zjistí, že se dříve jmenovala Kinga Slowik a měla manžela a syna. Její návrat do rodiny je těžký pro obě strany, Alicja své blízké nechce, přeje si jen nový občanský průkaz a pak zmizet, její příbuzní se s její ztrátou už smířili a začali si budovat nové životy. Na povrch postupně vyplývají mnohá tajemství z jejího původního života, a i ona sama si začíná vzpomínat. A pak se současnost prolne z minulostí.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama