Vdovy (2018)

Widows
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Liam Neeson, Colin Farrell, Michelle Rodriguez, Viola Davis, Elizabeth Debicki, Jon Bernthal, Lukas Haas, Daniel Kaluuya, Kevin J. O'Connor, Jacki Weaver, Garret Dillahunt, Robert Duvall, Adepero Oduye, Carrie Coon, Manuel Garcia-Rulfo, Brian Tyree Henry, Michael Harney, Cynthia Erivo, Coburn Goss, Alejandro Verdin, Bailey Rhyse Walters, Molly Kunz, James Vincent Meredith, Eric C. Lynch, Brian King, Ann Mitchell, Will Zahrn, Socorro Santiago, Stephen Hill, Keith Kupferer, Patrese McClain, Bailee Brewer, Lily Mojekwu


 • Premiéra v ČR: 29. 11. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Vdovy jsou příběhem žen, které nemají téměř nic společného. S výjimkou mrtvých manželů a velkých dluhů, které jim zanechali ze své nezdařené trestné činnosti. A tak musí hodně přitvrdit a bojovat za své přežití. Za tímto velmi intenzivním thrillerem stojí oscarový režisér Steve McQueen (12 let v řetězech) a spisovatelka Gillian Flynn, autorka bestselleru Zmizelá.

  Dnešní Chicago, město špinavé brutálními zločiny a prorostlé korupcí. Čtyři ozbrojení zločinci jsou policií nemilosrdně odpraveni při pokusu o loupež hodně velkého balíku peněz. Skoro nic po nich nezůstane, jen jejich vdovy, kterým zanechají hrozivé dluhy u hodně nepříjemných věřitelů. A právě tyto dluhy, vztek a zármutek náhle osamělé ženy spojí dohromady. Pochopí, že když potáhnou za jeden provaz, dokáží všechno. Promění se na velmi schopnou údernou jednotku rozhodnutou vzít své osudy do vlastních rukou.

  Předlohou k filmu Vdovy je stejnojmenný populární britský televizní seriál a v hlavních rolích filmového zpracování se představí Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki a Cynthia Erivo.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Po poměrně krátké době přichází do kin další snímek, ve kterém hlavní zločin spřádá parta žen. Tím ale asi tak podobnost mezi Ocean’s Eight a Vdovami končí. Nové drama vypráví příběh tří žen, které se ocitly ve stejné situaci – jejich manžel kriminálník zemřel. Přestože se nikdy neviděly, pod vedením Veronicy Rawlings (Viola Davis) se pouští do činu, který má jim a jejich dětem zajistit budoucnost. Do poslední naplánované akce Veroničina manžela.


  (photo&video: )

  Články
  reklama