Záměna (2010)

The Switch
, , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Patrick Wilson, Jeff Goldblum, Jason Bateman, Jennifer Aniston, George Aloi, Juliette Lewis, Scott Elrod, Edward James Hyland, Quarles Antoine, Thomas Robinson, Will Swenson, Kelli Barrett, Rebecca Naomi Jones, Caroline Dhavernas, Todd Louiso, Bryce Robinson, Lily Pilblad, Brian Podnos, Jeremy J. Mohler


 • Premiéra v ČR: 25. 11. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu(Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne?
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Záměna je další z průměrných romantických komedií. Jednou se podíváte a dost. Chvílemi pobaví, hlavně když je na scéně otec se Sebastianem. Aniston hraje jako vždycky. Nemohu říci, jestli tento film rozhodně musíte v kině vidět, či naopak poradit: “Nikam nechoďte”. Záleží na Vás. Pokud patříte mezi vyznavače tohoto žánru, asi se Vám líbit bude. Běžné zápletce s “nečekaným” závěrem bude určitě slušet nosič DVD či Blu-ray.


  (photo&video: )

  Články
  reklama