Zoolander No. 2 (2016)

Zoolander 2
, ,

Film

zoolander_no_2_plakat

Režie:
 • Hrají: Benedict Cumberbatch, Kristen Wiig, Penélope Cruz, Owen Wilson, Olivia Munn, Ben Stiller, Lenny Kravitz, Will Ferrell, Fred Armisen, Hal Yamanouchi, Madalina Diana Ghenea, Christine Taylor, Demi Lovato, Aly Mang, Nathan Lee Graham, Lewis Hamilton, Billy Zane, Macaulay Culkin, Ariana Grande, Justin Bieber, Kim Kardashian West, Kanye West, Kyle Mooney, Cyrus Arnold, Antonio Te Maioha, Sparrowhawk, Mika, Alan Cappelli Goetz, Kelly Aaron


 • Premiéra v ČR: 18. 2. 2016 ()  Oficiální synopse:
  Vzpomínáte si na Dereka Zoolandera? Svého času byl nejslavnějším manekýnem na světě. Jeho kolekce unikátních pohledů dokázala měnit fyzikální zákony. Když mu zlosyn Mugatu vymyl mozek, skoro zavraždil malajského premiéra. Zoolander byl též hlavní hvězdou stejnojmenné komedie, o které se mluví jako o kultovní, legendární a absolutně šílené. A protože chtěl její protagonista Ben Stiller jedničku ve všech směrech překonat, museli jsme si všichni pár let počkat na dokonalý scénář.

  Uběhlo deset let a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kámošovi Hanselovi (Owen Wilson) už ve světě modelingu dávno pšenka nekvete. Pro něj jsou odepsaní a mrtví. Mrtvé (ale v pravém slova smyslu) začínají být i vybrané hudební celebrity, jejichž násilné konce spojuje jeden zvláštní detail – každého z nich našla policie s grimasou kopírující jeden z unikátních pohledů Dereka Zoolandera. Když takhle dopadne i Justin Bieber, rozhodne se hlavní a velmi sexy vypadající vyšetřovatelka (Penélope Cruz) pro velmi odvážný, leč také naprosto zoufalý pokus. Angažuje Dereka a Hansela a ti mají coby tajní agenti infiltrovat svět těch nejblyštivějších celebrit a najít v něm vraha dřív, než bys řekl Gaga. Aby jejich mise byla ještě o něco složitější, z vězení se právě dostal zlosyn Mugatu (Will Ferrell), který se za mřížemi doučil vše, co má umět správný záporák, a navíc tam pro Hansela a Dereka uchystal velmi brutální pomstu. Přehlídková mola budou už zase hořet.

  Kromě neodolatelně podvratného humoru ozdobí druhého Zoolandera i mnohé hvězdy showbyznysu v malých, ale o to zábavnějších roličkách. Těšit se můžete například na pilota Formule 1 Lewise Hamiltona, zpěváky Lennyho Krawitze a Kanye Westa a další tváře, na které bude Derek vrhat legendární pohledy Blue Steel a Le Tigre.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:
  zoolander_no_2_plakat

  Víte, co je na světě nejdůležitější? Být opravdu, ale opravdu sexy chlapák. Své o tom ví Derek Zoolander (Ben Stiller) a Jeníček (Owen Wilson), svého času nejúspěšnější a nejvyhledávanější modelové. V roce 2001 jsme se s touto svéráznou, nepříliš inteligentní dvojicí seznámili poprvé a zároveň jsme nahlédli do prohnilého zákulisí módního průmyslu.


  (photo&video: )

  Články
  reklama