Kdo mi jde po krku (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 14. 5. 2021 ()

Synopse: Mladý svědek vraždy se ocitá na útěku před dvěma nájemnými vrahy s pomoci experta na přežití, který mý za úkol jej chránit - k tomu všechny ohrožuje ničivý požár lesa.

Recenze:
Jednoho krásného dne se mladý Connor (Finn Little) a jeho otec ocitnou na útěku poté, co se Connor dozví, že jeho otec skrze forenzní účetnictví přišel na korupci obrovských rozměrů, která sahá až do nejvyšších pater politiky. Aby se zabránilo tomuto odhalení, byli vysláni dva zabijáci, kteří chtějí umlčet jak otce, tak i Connora. Otec se rozhodne jet do Montany za svým příbuzným, který je zástupcem šerifa, a hodlá jej požádat o pomoc. Zabijáci jsou ovšem nelítostní, a tak se brzy Connor ocitne sám v zalesněných horách, kterému nabídne pomoc hasička Hannah (Angelina Jolie). Cestu k příbuzným a předání informací médiím ovšem začnou komplikovat nejen zmínění zabijáci, ale i jimi vytvořený lesní požár.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací