Kingsman: První mise (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 6. 1. 2022 ()

Synopse: Zatímco se sebranka nejhorších tyranů a geniálních zločinců připravuje rozpoutat válku, jež má zahubit miliony lidí, jeden muž musí vyhrát závod s časem a zastavit je. Ve snímku „Kingsman: První mise“ se stanete svědky zrodu první nezávislé tajné služby.

Recenze:
Režisér a scenárista Matthew Vaughn se potřetí pustil do příběhu o první tajné zpravodajské organizaci. Tentokrát sledujeme události, které předcházely jejímu zrodu. Z logiky věci se tedy setkáme se zcela novými postavami.

Na začátku 20. století se postupně schyluje k první světové válce. Sebranka největších zločinců se pod vedením muže, jenž se nazývá Pastýř, snaží podnítit světové autority k rozpoutání války, která má zahubit miliony lidí. Tyto plány se jim snaží překazit anglický vévoda Orlando Oxford se svou vlastní špionážní sítí, kterou vede společně se dvěma členy svého služebnictva. I přes jeho nesouhlas se k tomuto boji chce připojit i jeho syn Conrad. Indicie od různých poskoků je postupně zavedou až k samotnému Pastýři.

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací