Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema (2018)

Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Volker Michalowski, Shirley MacLaine, Milan Peschel, Christoph Maria Herbst, Michael Herbig, Henning Baum, Leighanne Esperanzate, Annette Frier, Thomas Fritsch, Eden Gough, Rick Kavanian, Uwe Ochsenknecht, Hon Ping Tang, Judy Winter, Solomon Gordon


 • Premiéra v ČR: 28. 6. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Jim je malý kluk, který se jako miminko octl v Jasmánii, ostrovním královstvíčku, jemuž vládne král Alfons Třičtvrtěnadvanáct. Lukáš je Jimův nejlepší kamarád. Také je strojvůdcem a hrdým vlastníkem lokomotivy Emy. Jednoho dne se Jim, Lukáš a Ema rozhodnou vydat do světa. Jejich cesta se stává obrovským dobrodružstvím.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Další příběh z pera spisovatele Michaela Endeho, autora slavného Nekonečného příběhu, je na světě. Adaptace knihy přeložené do úctyhodných třiatřiceti jazyků má potenciál zalíbit se nejen dětským divákům, ale i dospělým. Pohádkové motivy z trochu jiné říše fantazie tvůrci protínají s problémy z běžného života a ve zlomových, někdy i pro dospělého poměrně děsivých momentech, se nebojí využít gradace hudby a pošimrat divákovy emoce.


  (photo&video: )

  Články
  reklama