Jurský park (1993)

Jurassic Park
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Samuel L. Jackson, Jeff Goldblum, Laura Dern, Sam Neill, BD Wong, Joseph Mazzello, Wayne Knight, Miguel Sandoval, Richard Attenborough, Bob Peck, Martin Ferrero, Ariana Richards, Gerald R. Molen, Christopher John Fields, Cameron Thor, Whit Hertford, Dean Cundey


 • Premiéra v ČR: 11. 4. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Po fantastickém nálezu miliony let starých D.N.A. se pokusí skupina ambiciózních vědců vytvořit přírodní park s žijícími prehistorickými zvířaty na vzdáleném liduprázdném ostrově. Celý projekt podporuje milionář John Hammond (Richard Attenborough), který těsně před otevřením Jurského parku pro veřejnost pozve na jeho návštěvu svá dvě vnoučata, známého paleontologa s jeho přítelkyní a další odborníky. Průběh jejich klidné návštěvy se rychle změní v noční můru poté, co jeden ze zaměstnanců v naději na tučný zisk od konkurence ukradne embrya dinosaurů. Aby snadno unikl z parku, vypne bezpečnostní systémy a tím i elektřinou napájený plot ohrazující celý Jurský park. Dinosauři se dostávají do volné přírody a souboj lidí s druhohorními obludami začíná.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Jsou filmy, které se nám vypaří z hlavy dříve, než stihneme opustit promítací sál. Naopak existují i taková díla, na která vzpomínáme několik let či na ně nezapomeneme nikdy. Jurský park rozhodně patří do poslední skupiny. Ať již jste stihli premiéru v kinech nebo jste se s Tyranosaurem Rexem setkali poprvé na obrazovce vašeho televizoru, bezesporu se vám toto „rande“ nesmazatelně zarylo do paměti.


  (photo&video: )

  Články
  reklama