Králíček Petr (2018)

Peter Rabbit
, , , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Domhnall Gleeson, Rose Byrne, James Corden, Elizabeth Debicki, Margot Robbie, Sam Neill, Daisy Ridley, Ewen Leslie, Sia, Bryan Brown, Felix Williamson, Marianne Jean-Baptiste, Sacha Horler, Sam Haft, Ming-Zhu Hii, Fayssal Bazzi, Colin Moody, Gareth Davies, Tom Greaves, Rachel Ward


 • Premiéra v ČR: 22. 3. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní - a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium - mezi ním a obyvateli zahrady.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Králíček Petr se ničeho nezalekne: se stejným klidem provokuje lišku i řádí v zeleninové zahrádce starého pana McGregora (Sam Neill k nepoznání). Petr a jeho tři sestry osiřely právě kvůli němu. Jednoho dne mrzutý děda zemře a zvířátka se musí postavit novému nepříteli, dědici domu, který má mnohem více elánu a energie. Thomas McGregor (Domhnall Gleeson) se se svým vzdáleným strýčkem neznal, ale odpor k živočichům, kteří kradou úrodu ze zahrádky, mají rozhodně společný. A protože tento zhýčkaný Londýňan zrovna přišel o práci, je mu celkem jedno, kolik času na venkově stráví. To pro králíky ani ostatní zvířátka není dobrá zpráva, a tak začne nemilosrdná zeleninová válka.


  (photo&video: )

  Články
  reklama