Ptačí úlet (2013)

Free Birds
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Woody Harrelson, Owen Wilson, Colm Meaney, Carlos Alazraqui, Amy Poehler, Keith David, Carlos Ponce, Dan Fogler, George Takei, David S. Lee, Lesley Nicol, Josh Lawson, Kaitlyn Maher, Dwight Howard, Danny Carey, Rik Michul, Vincente DiSanti, Lauren Bowles, Scott Mosier, Robert Beltran, Jimmy Hayward


 • Premiéra v ČR: 31.10. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Film Ptačí úlet je příběhem dvou odvážných krocanů, kteří vymyslí ambiciózní plán. Jejich misí je vrátit čas a zachránit sebe a další svého druhu od jistého konce. Cíl je jasný – ukradnout vládní stroj času, vrátit se do sedmnáctého století a odstranit krůty ze svátečního stolu Dnu díkůvzdání jednou provždy!

  Ptačí úlet je plný dobrodružství, zábavy, dojemné lásky, loajality a odvahy. Je to příběh dvou hrdinů a jejich šíleného pokusu změnit dějiny.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Ptačí úlet patří k těm filmům, které slibují velkou zábavu, a ze začátku se jim i daří slovu dostát, ale postupem času ztrácejí dech. Za pochvalu stojí zvolené téma a načasování promítání v kinech. Naopak políček by si zasloužilo vyřešení nastolené problematiky Dne díkůvzdání.


  (photo&video: )

  Články
  reklama