Z cizího krev neteče (2013)

Identity Thief
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Jon Favreau, Jason Bateman, John Cho, Genesis Rodriguez, Melissa McCarthy, Robert Patrick, Steve Little, Amanda Peet, T.I., Eric Stonestreet, Morris Chestnut, Mary-Charles Jones, Maggie Elizabeth Jones, Steve Mallory, Ryan Gaul, Tyler Nilson


 • Premiéra v ČR: 2. 5. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Sandy Patterson (Jason Bateman) měl život jako ze žurnálu (ukázková rodina, nádherný dům, skvěle našlápnutou kariéru), než při náhodném tankování na pumpě zjistil, že má přečerpaný limit na kartě. Hned na to se mu začal jeho dokonalý svět hroutit jako domeček z karet a vše vyvrcholilo jeho zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se sice záhy vysvětlilo, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit, která využila toho, že je jeho křestní jméno oboupohlavní, a začala se za něj vydávat. Jenže tohle zjištění jeho problém neřeší. Pokud má získat svůj život zpátky, musí ženskou, která mu ho ukradla, najít a přivléct do rukou spravedlnosti, po dobrém nebo po zlém. Sandyho čeká dlouhá cesta a na jejím konci jeho Nemesis Diana (Melissa McCarthy), která pro něj má připravených ještě pár dalších překvapení a navíc s ním dobrovolně rozhodně nikam nepůjde. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel.

  Podle představitele hlavní role Jasona Batemana, který film zároveň produkoval, je Z cizího krev neteče nejen skvělou komedií, ale zároveň velkým varováním. „Když jsem začal sbírat podklady pro scénář, šokovalo mě, jak často k podobným krádežím v současné době dochází. Jsme v tomhle směru zranitelnější, než si myslíme. A přesně to jsme chtěli – natočit film, u kterého se budete neskutečně bavit, ale zároveň cítit lehké mrazení v zádech, protože tohle se může stát každému,“ dodává Bateman.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Aby se výlet trochu zkomplikoval, je Dianě v patách ještě jeden naprdnutý lovec lidí (Robert Patrick) a dvojice zločinců (Génesis Rodríguez a T. I.). Patrick chvílemi pozitivně zaujme bezhlavou agresivitou svojí postavy, ale linie Rodríguez a T. I. se snaží o vážnější význam v ději a přitom končí antiklimaxem. Děj lze v pohodě sledovat, ačkoliv se v něm nestane nic pozoruhodného a při hledání povedeného vtipu nám nebudou vysloveně krvácet uši a oči, jenže je těžké si oblíbit ten balast všude kolem.


  (photo&video: )

  Články
  reklama