Zataženo, občas trakaře (2009)

Cloudy with a Chance of Meatballs
, , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Bill Hader, Anna Faris, Jess Harnell, Andy Samberg, Benjamin Bratt, Chris Miller, Will Forte, Neil Patrick Harris, Laraine Newman, Ariel Winter, Bob Bergen, James Caan, Lauren Graham, Isabella Acres, Cody Cameron, Bruce Campbell, Mr. T, Neil Flynn, Phil Lord


 • Premiéra v ČR: 22. 10. 2009 ()  Oficiální synopse:
  Snaživý vynálezce Flint Lockwood je podivínský génius, zodpovědný za jedna z nejbizarnějších zařízení, která kdy vznikla. Ale i přesto, že všechny jeho vynálezy, od bot ve spreji až po překladač opičích myšlenek, byly naprostými katastrofami a přivodily malému městu, v němž žije, jen spoustu problémů, je Flint odhodlaný vytvořit něco, co lidi potěší. Když jeho nejnovější vynález, stroj na proměnu vody v jídlo, nešťastnou náhodou zničí náměstí a vystřelí do nebe, domnívá se, že je s jeho vynálezeckou kariérou konec. Dokud se nestane něco neuvěřitelného – z nebe začnou padat cheeseburgery. Jeho stroj funguje! Jídlová přeháňka je okamžitě obrovsky populární a Flint naváže přátelství se Sam Sparks, televizní rosničkou, která do města přijíždí, aby udělala reportáž o tom, co sama označuje za „nejvýznamnější meteorologický fenomén v dějinách.“ Ale když se lidé začnou nenasytně dožadovat víc a víc jídla, začne se stroj chovat nepředvídatelně a vypouštět na město špagetová tornáda a obří karbanátky. Pokud nemá město skončit pod lavinou želé a zavalené melouny, je na Flintovi se Sam, aby společnými silami stroj zastavili a dali všechno do pořádku.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Celý film je velice barvitý a nápaditý. Pokud se nezačnete šťourat ve fyzikálních a jiných zákonech, budete se velice dobře bavit. No řekněte, kdo z vás by si nechtěl zajezdit na sáňkách po hoře zmrzliny? Nemine vás ani velké množství bláznivých vtípků. Výraz “bláznivý” tento film naprosto vystihuje.


  (photo&video: )

  Články
  reklama