Captain America: Občanská válka (2016)

captain_america_obcanska_valka_plakat
Režie: ,
Premiéra v ČR: 5. 5. 2016 ()

Synopse: Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. Připravte se vybrat si svou stranu a přidat se k non-stop akci na dvou frontách.

Recenze:
Marvel Studios již potřetí přináší velkofilm o nejpatriotičtějším superhrdinovi a jeho přátelích z pozměněného týmu Avengers. Captain America, Iron Man, Black Widow, Falcon a další se stále snaží dělat svět lepším místem. Bohužel po misi v nigerijském Lagosu, kdy Wanda alias Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) hodí neúmyslně bombu na budovu plnou civilistů, dojde politikům trpělivost. Světové vlády dále odmítají tolerovat neomezené konání Avengers a plánují převzít kontrolu do vlastních rukou. Členové týmu mají podepsat smlouvu, která umožní státům OSN rozhodovat o tom, kdy Captaina a spol. nasadí do akce.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací