Zrodila se hvězda (2018)

A Star Is Born
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Bradley Cooper, Sam Elliott, Lady Gaga, Andrew Dice Clay, Frank Anello, Bonnie Somerville, Rafi Gavron, Michael Harney, Dave Chappelle, Anthony Ramos, D.J. 'Shangela' Pierce, Willam Belli, Steven Ciceron, Rebecca Field, Andrew Michaels, Jacob Taylor, Marlon Williams, Geronimo Vela, Germano Blanco, Presley Cash, Gabe Fazio


 • Premiéra v ČR: 4. 10. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Hlavní roli v dechberoucím romantickém dramatu „Zrodila se hvězda“ hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou celý svět lépe zná pod jejím uměleckým pseudonymem jako hudební superstar Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradley Coopera („Americký sniper“, „Špinavý trik“, „Terapie láskou“) je tento film jeho režijním debutem. Cooper ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Stefani Germanotta/Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódií a o to více se potýká se svými vnitřními démony.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Při pohledu na novou kolonku na programech kin se pravděpodobně zatřepotají srdíčka mnoha fanynek, ale i fanoušků Bradleyho Coopera. Oblíbený herec, kterého známe z filmů Americký sniper, Terapie láskou nebo A-Team, se nově pustil do režie, scenáristiky a zároveň si i přidělil hlavní roli v novém hudebním dramatu Zrodila se hvězda. A po jeho boku navíc stojí popová ikona Lady Gaga. Všechno vypadá tak fantasticky, že se jeden bojí propadáku.


  (photo&video: )

  Články
  reklama