Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

The Mortal Instruments: City of Bones
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Robert Maillet, Jared Harris, Kevin Durand, Lena Headey, Aidan Turner, Jamie Campbell Bower, Elyas M'Barek, Robert Sheehan, CCH Pounder, Lily Collins, Melantha Blackthorne, Bonnie Siu, Jonathan Rhys Meyers, Kevin Zegers, Jemima West, Godfrey Gao, Chad Connell, Stephen R. Hart, Harry Van Gorkum, Jonathan Seinen, Hope Fleury, Chris Ratz, Lucy DeLaat, Alex Branton


 • Premiéra v ČR: 5. 9. 2013 ()  Oficiální synopse:
  "Všechno, co jste slyšeli o nestvůrách, o nočních běsech, legendy, které se šeptají u letních ohňů . . . všechny ty historky jsou pravdivé."

  Clary je obyčejná -náctiletá holka z New Yorku. Než její máma zmizí, než zjistí, že vidí to, co ostatní ne, než pozná, že v našem světě se skrývá ještě jeden, plný démonů a strážců. Než se ukáže, že její máma i ona jsou jedněmy z vyvolených strážců. Pak se její život úplně změní.

  Galerie

  Video

  Trailer:

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Není ale jasné, zda-li je bude na DVD někdo chtít vyhledávat. Z obsazení se jako jediný přirozený jeví Robert Sheehan, možná právě proto, že jeho Simon je normální člověk, nikoliv nadpřirozená postava. Lilly Collins jako Clary Frayová dokáže občas dokázat, že něco cítí, ale nevím, jaký je vlastní její charakter. Jamie Campball Bower dostal šanci ztělesnit v Jaci Waylandovi sebevědomého mladého válečníka, což se jen těžko někomu vybaví při pohledu na jeho nepřítomný výraz a nedostatek projeveného zájmu. I kdyby jejich milostné trojúhelníky působily cituplně (jakože nepůsobí), byly by nám ukradené. Dokonce i Jonathan Rhys Meyers v roli záporáka Morgensterna nudí svojí hysterií a Kevin Durand jako vedlejšího padouch Pangborn umí vyvolávat nevolnost. Světlou výjimku možná představuje Jared Harris jako starší Lovec stínů Hodge Starkweather.


  Články
  reklama