Probudím se včera (2011)

Probudím se včera
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Miroslav Táborský, Jan Vondráček, Jiří Mádl, Anna Polívková, Milan Šteindler, David Matásek, Petr Nárožný, Jitka Čvančarová, Bohumil Klepl, Eva Josefíková, Filip Blažek, Tomáš Matonoha, Viktor Preiss, Eliška Křenková, Nela Boudová, Petr Forman, Jana Pidrmanová, Jakub Štáfek, Filip Cíl, Zlata Adamovská, Ljuba Krbová, Martina Válková, Martin Zounar, Michal Hruška, Simona Postlerová, Zdena Hadrbolcová, Jan Hraběta, Ladislav Ondřej, Svatopluk Skopal, Boris Hybner, Tomáš Váhala, Karel Šíp, Michael Foret, Dana Černá, Jana Doleželová, Martin Donutil


 • Premiéra v ČR: 15. 3. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Komedie s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny, díky třídnímu srazu uvědomí, že nejvíce kdy miloval spolužačku Elišku. Tehdy v sedmnácti letech, nenašel odvahu ji říct , že jí má rád a ona se pak navždy vytratila z jeho života. Petrovi se naskytne jedinečná šance, vrátit se do svých studentských let, do června 1989, kdy chodil do třeťáku, a napravit, co promeškal. Jenže zahrávat si s časem není jen tak. Návraty nejsou nikdy snadné. Petr se dostává do změti komplikací a průšvihů, které naštěstí řeší s vtipem, nadhledem a drzostí, jakou dobře zná od svých vlastních studentů. Postačí však tyhle zbraně na to, aby přesvědčil Elišku o svých citech a získal její lásku?
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Co se týče putování časem, nečeká vás sice cesta do hluboké minulosti, ale právě tato skutečnost podporuje zážitek z filmu. Mnoho charakteristických rysů roku 1989 máte buď v živé paměti, nebo aspoň znáte z vyprávění a jejich střet se současností vyzní o to zábavněji. Film nejde nikdy do hloubky a víceméně vše je podáváno prvoplánově, ať již situace nebo charakteristické a šablonovité chování postav, ale to nemusí být vždy jen na škodu. I podle slov samotného režiséra, je účelem filmu pobavit a diváka rozesmát. A to se podle mě povedlo na výbornou.


  (photo&video: )

  Články
  reklama