Rychle a zběsile 6 (2013)

Fast & Furious 6
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Dwayne Johnson, Luke Evans, Michelle Rodriguez, Vin Diesel, Gal Gadot, Tyrese Gibson, Rita Ora, Ludacris, Elsa Pataky, Gina Carano, Paul Walker, Kim Kold, Alex Martin, Thure Lindhardt, Jordana Brewster, Sung Kang, Joe Taslim, David Ajala, Rowena Diamond, Clara Paget, Stephen Marcus, Magda Rodriguez, Mark Badham


 • Premiéra v ČR: 23. 5. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Agentu Hobbsovi se nedaří dopadnout zločineckou skupinu, které se vždy podaří za volantem automobilů snadno a rychle zmizet. Aby se mu podařilo gang v čele s Owenem Shawem dostat do vězení, musí vyhledat Dominica Toretta a jeho tým. Výměnou za tuto službu budou Torettovi i jeho přátelům prominuty veškeré trestné činy. Co ovšem Dom vůbec nečekal je opětovné shledání s jeho bývalou přítelkyní Letty, o které si původně myslel, že je mrtvá a nyní stojí na opačné straně barikády.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Od začátku do konce z více jak dvě hodiny dlouhého filmu se na nás z plátna hrne zběsilá jízda, neuvěřitelná akce, přestřelky, honičky, odhalená kůže a sem tam i nějaký ten přeražený nos. Už zase! O tom, že fyzikální zákony v této sérii nefungují, jak by měly, už víme. Pochybuji, že by někdo uprostřed bezhlavého úprku krajinou měl čas myslet na logiku a pravděpodobnost, ale i tak by se neměla překračovat určitá hranice. Když se nám Toretto prakticky před očima mění v Supermana, který sviští vzduchem, uzvedne vzdáleného příbuzného Hulka a je i odolný proti ohni, tak už to nevypadá mužně a cool, ale spíše vtipně.


  (photo&video: )

  Články
  reklama