Total Recall (2012)

Total Recall
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Bill Nighy, Colin Farrell, Bryan Cranston, Ethan Hawke, John Cho, Kate Beckinsale, Will Yun Lee, Jessica Biel, Bokeem Woodbine, Steve Byers, Currie Graham, Denise Vasquez, Stephon Fuller, Brooks Darnell


 • Premiéra v ČR: 16. 8. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Ačkoli má tovární dělník jménem Quaid (Colin Farrell) krásnou manželku (Kate Beckinsale), kterou miluje, výlet do mysli mu připadá jako perfektní dovolená od frustrujícího života – skutečné vzpomínky na život super špióna mohou být přesně to, co potřebuje. Ale když se proces zvrtne, Quaid se stane hledaným mužem. Quaid, který je na útěku před policií – kterou řídí kancléř Cohaagen (Bryan Cranston), vůdce svobodného světa – se spojí s povstaleckou bojovnicí (Jessica Biel), aby našel hlavu ilegálního odboje (Bill Nighy) a zastavil Cohaagena. Linie mezi fantazií a realitou se začne smazávat a osud jeho světa visí na vlásku, když Quaid objeví svou skutečnou identitu, svoji pravou lásku a svůj skutečný osud.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Ovšem ani všechny krásky světa a vlahé pohledy Colina nedokáží ze snímku vykřesat to, co tam není. Celá akce stojí na motivu s hodně vratkými základy, které jsou nahlodávány spoustou nezodpovězených otázek. Navíc Total Recall 2012 opisuje od toho z roku 1990 tak moc, až to není hezké. Až na zajímavou myšlenku s přepravou osob s názvem The Fall, která popírá hodně fyzikálních zákonů, nenabízí nové zpracování nic, co by vám déle utkvělo v paměti a na co byste rádi vzpomínali. Takže, pokud Total Recall, tak ten z minulého tisíciletí.


  (photo&video: )

  Články
  reklama