Hotel Transylvánie (2012)

Hotel Transylvania
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Rob Riggle, Steve Buscemi, Andy Samberg, Adam Sandler, Chris Parnell, Kevin James, David Spade, Selena Gomez, Molly Shannon, Jon Lovitz, Sadie Sandler, Fran Drescher, Brian George, Luenell, Jackie Sandler, Robert Smigel, Paul Brittain, CeeLo Green, Brian Stack, Jim Wise


 • Premiéra v ČR: 4. 10. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Málo známý fakt o DRÁKULOVI: není jen princem temnoty; je také vlastníkem HOTELU TRANSYLVANIA, luxusního pěti hvězdičkového místa, kde se mohou světová monstra - FRANKENSTEIN a jeho NEVĚSTA, MUMIE, VLKODLACI, ZOMBIE, GREMLINI a spoustu dalších – dostat daleko od všech a být jen „sami sebou“ v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvania: aby ochránil MAVIS, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu – a to je myšlenka, která Drákulu skutečně děsí!
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  S dětskými filmy je ta potíž, že se snadno natočí něco, co cílovou skupinu uspokojí a tudíž scénáristům může chybět pocit zodpovědnosti. V tomto případě jsem si musel vzpomenout na jiný nedávný animák – Piráty, kteří navršili spoustu extrémně dětinského humoru, hodně dospěláckého a proložili to taky kvalitou střední cesty. Hotel používá podobný recept, i když s tou dávkou infantility to poněkud přehnal – vzpomínky na Kačeří příběhy u mne začaly nabíhat dost rychle.


  (photo&video: )

  Články
  reklama